fbpx Mesoteraapia - Niine Nahakliinik

Mesoteraapia

Mesoteraapia on protseduur, mille käigus süstitakse vastavalt nahaprobleemile valitud preparaati nendesse nahakihtidesse, kus toimub rakkude uuenemine ja kasv.

Spetsiaalselt mesoteraapia jaoks loodud preparaadid sisaldavad vitamiine, aminohappeid, mineraalaineid, antioksüdante, mikroelemente, hüaluroonhapet, mille mõju on suunatud vereringluse parandamisele ning kollageeni ja elastiini töötluse parendamisele.

Mesoteraapia silub efektiivselt naha pealispinda ning pindmisi kortse, vähendab tumedaid ringe silmade ümber, niisutab ja piirab üleliigset kuivust ning naha väsimust, tõstab naha toonust ja elastsust, parandab näo värvi ja tõstab veresoonte toonust.

Mesoteraapia lõppefekt oleneb preparaatidest, mida süstides kasutatakse, millest tuleneb ka protseduuride rakendamise lai spekter.
Mesoteraapiat saab teostada lisaks näole veel kaelale ja kätele.

Protseduur:

Optimaalsete tulemuste saavutamiseks on soovitatav läbida 3-6 protseduurist koosnev kuur. Esimesed protseduurid teostatakse kahenädalase vahega ning tulemuse säilitamiseks korratakse kuuri 1-2 korda aastas. Igale protseduurile eelneb konsultatsioon.

Protseduuri saab kohanda sobivaks iga patsiendi soovide rahuldamiseks, olgu siis tegu 80-90nendatel sündinu või vanemate patsientidega, alates iluravist kuni taastusravini.

Vastunäidustused:

• Allergilised reaktsioonid;
• Mõnede preparaatide või nende koostisosade talumatus;
• Neeru- ja maksapuudulikkus;
• Hemofiilia;
• Rasedus ja imetamisperiood;
• Epilepsia;
• Onkoloogilised haigused.

Protseduuri tulemused:

Protseduuri lõpus võib täheldada punetavat nahka, mis möödub iseseisvalt ning üsna kiiresti (mõne tunni jooksul). Süstekohas võib tekkida väikeseid sinikalaadseid laike, mis samuti ilma teiepoolse sekkumiseta 2-3 päeva jooksul kaovad.

Tulemused, mis mesoteraapia kuuri läbimisel saavutatakse, naha eest ettenähtud viisil hoolitsedes, võivad kesta alates paarist kuust kuni pooleteist aastani. Saadud tulemuse kestvus oleneb algsest seisukorrast ning organismi individuaalsetest eripäradest.

Registreeru vastuvõtule sulle sobival viisil:

Broneeri aeg: