window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-V17CE2SK0S'); !function(f,b,e,v,n,t,s){if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)};if(!f._fbq)f._fbq=n; n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0';n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script','https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js?v=next'); var url = window.location.origin + '?ob=open-bridge'; fbq('set', 'openbridge', '998737054835843', url); fbq('init', '998737054835843', {}, { "agent": "wordpress-6.3.2-3.0.13" }) fbq('track', 'PageView', []); fbpx Esteetiline pisikirurgia - Niine Nahakliinik

Esteetiline pisikirurgia

Teostame esteetilistel eesmärkidel sünnimärkide, nahakasvajate ning nahaaluskoe kasvajate (lipoomide, ateroomide) kirurgilist eemaldamist.

Viiruslikke nahahaigusi (papilloome, kondüloome, viirustüükaid) ja hemangioome ravime elektrokirurgiliselt, laser- või krüomeetodil.

Naha liigsarvestumise korral kasutame naha küretaaži, dermabrasiooni ja elektrokirurgiat.

Erinevate naha- ja ka nahaaluskoe kasvajate eemaldamise täpsem metoodika sõltub kasvaja tüübist, suurusest ja kehapiirkonnast, kus see asub. Reeglina saadetakse eemaldatud kude laborisse uurimiseks, et kinnitada eelnevat diagnoosi – kas tegu oli hea- või pahaloomuliste muutustega.

Ambulatoorse pisikirurgia protseduurid tehakse kohaliku tuimestusega. Protseduur kestab reeglina vähem kui 1 tund ning see ei ole valulik (mõningast valu põhjustab ainult tuimestussüst). Haavale pannakse õmblused, mille eemaldamiseks tuleb kliinikusse tagasi tulla 1-2 nädala möödudes, sõltuvalt haava paikmest ja suurusest.

Ambulatoorset pisikirurgiat teostavad üldkirurg dr Marianne Niin, pea- ja kaelakirurg dr Indrek Mikomägi ja dr Ulvi Loite.

Registreeru vastuvõtule sulle sobival viisil:

Broneeri aeg: