fbpx Bioremodellatsioon - Niine Nahakliinik - Broneeri aeg

Bioremodellatsioon

Bioremodellatsioon on uudne naha kvaliteeti parandav protseduur, mis annab nahale silmnähtava niisutuse ja sära. Tänapäevases iluravis ei saa esikohale seada vaid peenete kortsukeste silumist ning volüümi kao taastamist, vaid tuleb tegeleda ka naha tekstuuri parandamisega. Nii on lõpptulemus kõige loomulikum ning kauakestvam.

Niine Nahakliinikus on saadaval uudne ja ainulaadne BioNutriLift protseduur, mis põhineb Fillmedi poolt välja töötatud protokollil.

Protseduuri teostame kahe suurepärase tootega:

  • NCTF 135HA polürevitaliseeriv lahus, milles on rohkelt naha uuenemiseks vajalike aminohappeid, vitamiine, koensüüme, antioksüdante ning mineraale. NCTF 135HA varustab nahka kollageeni ja elastiini sünteesi stimuleerivate ainetega ja parandab seeläbi oluliselt naha kvaliteeti seda siludes ning nahatooni ühtlustades.
  • Art Filler hüaluroonhappega täitesüstid, mis siluvad pindmisi kortse ja annavad kohese niisutatud ning tõstva efekti.

BioNutriLift on unikaalne just selle poolest, et protseduuri käigus niisutame nahka sügavuti ning viime vajalikesse nahakihtidesse toitaineid stimuleerimaks naha regeneratsiooni.

Protseduur on näidustatud kõikidele inimestele igas vanusegrupis, kes soovivad:

  • parandada näonaha kvaliteeti.
  • nooruslikumat ning värskemat ilmet.
  • kerget “lifting” efekti.

Protseduur algab nahaõe konsultatsiooniga, mille käigus selgitame välja täpsed murekohad – olgu siis selleks veidi vajunud põsesarnad, vanusega muutunud lõuajoon või lihtsalt lõtvunud nägu.

  • Protseduuri kestuseks on ligikaudu 1h.
  • Peale protseduuri võib esineda turset ning punetust, mis taandub 24h jooksul.

Lõplik muutus naha kvaliteedis saabub 2 kuu jooksul, kuid lifting efekti on näha kohe pärast protseduuri. Püsivaima tulemuse saavutamiseks soovitame kombineerida bioremodellatsiooni mesoteraapiaga.

Protseduuri teostavad meditsiini õed Marina Sats, Ave Kikas ja Kristina Silla.

Protseduuri maksumus on 440€

Registreeru vastuvõtule sulle sobival viisil:

Broneeri aeg: