fbpx AnteAge microneedling - Niine Nahakliinik - Broneeri aeg

AnteAge microneedling

Meditsiinilise microneedlingu protseduuri kaigus tekitatakse nahka tuhandeid kontrollitud sügavusega mikrovigastusi, mis käivitavad nahas haavaparanemise kaskaadi ja seeläbi naha regeneratsiooni.

Rakkude mikrovigastusest tingituna vabanevad nahas loomulikud kasvufaktorid, mis soodutavad uue kollageeni ja elastiini sünteesi, parandavad rakkude omavahelist kommunikatsiooni ja seeläbi kõigi naharakkude funktsiooni ja tervist. Terve nahk näeb ka esteetiliselt parim välja.

Protseduuri tegemiseks kasutame Skinpen Precision meditsiiniseadet. Tegemist on esimese FDA poolt heakskiidetud microneedlingu tegemiseks mõeldud seadmega, mis tagab ohutuse ja töötäpsuse.

Microneedlingu protseduur on samuti näidustatud vähemalt 22 aastaste täiskasvanute nahal olevate aknearmide raviks.

Samuti vananemisest ja päikesekahjustusest tingitud pigmendiprobleemide (duskroomiad ja solaarlentiigod) ja ealiste muutuste (pindmised kortsud) vähendamiseks.

Protseduuri veelgi efektiivsemaks muutmiseks kasutame AnteAge kasvufaktoritega seerumit microneedlingu käigus.

Mitte kõik tooted ei ole ohtud meditsiinilise microneedlinguga kombineerimiseks. AnteAge MD seerum on spetsiaalselt selleks otstarbeks loodud, on steriilne ja sisaldab vaid bioidentseid komponente, sealhulgas tugevalt põletikuvastase profiiliga kasvufaktoreid ja tsütokiine ning suure molekulmassiga hüaluroonhapet.

Vahetult peale microneedlingut kasutame LED valgusravi lainepikkustel 830nm ja 633 nm, et stimuleerida veelgi naha regeneratsiooni ja kiirendada protseduurist taastumist

Protseduurile eelneb arsti visiit, kus selgitatakse täiendavalt protseduuri olemust, võimalikke vastunäidustusi ja kõrvaltoimeid. Veendutakse, et ravitavas piirkonnas ei esine kasvajalisi nahamoodustisi ja tehakse piirkonnast fotod ravitulemuse hindamiseks.

Registreeru

Huvi korral palume registreeruda dr Kai Saluvere vastuvõtule

Esimesele protseduurile eelneva vastuvõtu ja konsultatsiooni hind on 75 eurot. Ühe protseduuri maksumus on 300 eurot.
Hind: 75 – 300€

Registreeru vastuvõtule sulle sobival viisil:

Broneeri aeg: