window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-V17CE2SK0S'); !function(f,b,e,v,n,t,s){if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)};if(!f._fbq)f._fbq=n; n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0';n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script','https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js?v=next'); var url = window.location.origin + '?ob=open-bridge'; fbq('set', 'openbridge', '998737054835843', url); fbq('init', '998737054835843', {}, { "agent": "wordpress-6.3.2-3.0.13" }) fbq('track', 'PageView', []); fbpx 1-3 sünnimärgi kiiruuring - Niine Nahakliinik - Broneeri aeg!

1-3 sünnimärgi või kahtlase nahamoodustise kiiruuring

Kui olete oma nahal leidnud mõne murettekitava sünnimärgi või on Teie nahale ilmnenud mõni muu murettekitav nahaprobleem, aga nahaarsti järjekorrad on liiga pikad, siis selle teenusega on võimalik saada abi kiiremini.

Kiirdermatoskoopia ehk 1-3 sünnimärgi kiiruuring

Kiirdermatoskoopia on meie nahakliiniku välja töötatud teenus pakkumaks Teile kohest kiiret lahendust kui olete oma nahal avastanud kahtlase sünnimärgi või uue nahamoodustise, mis valmistab muret.

Nahaõe vastuvõtul pildistatakse üles kuni kolm murettekitavat sünnimärki, mida hindavad meie arstid.

Uuringu vastus saabub kuni 3 tööpäeva jooksul.

Teenust osutame nii Viru keskuse kui ka Kotka Niine Nahakliinikus.

Mis on dermatoskoopia?

Dermatoskoopia kujutab endast digitaalset ja manuaalset epiluminestsents – mikroskoopiat nahamuutuste diagnostikaks koos digitaalse pildisalvestuse võimalusega.

Kiirdermatoskoopiat ja nahahaiguste kiirdiagnostikat teostavad meditsiiniõed Ave Kikas ja Kristina Silla. 

Vaata lisaks ka kogu keha nahauuringu teenust ehk sünnimärkide kaardistamist siit.

Registreeru vastuvõtule sulle sobival viisil:

Broneeri aeg: