fbpx Laserepilatsioon - Niine Nahakliinik

Laserepilatsioon

Epilatsioon lasermeetodil võimaldab liigsetest karvadest vabanemist juba mõne protseduuri järel. Kuna karvade kasvamine toimub läbi 3 kasvufaasi ja laserepilatsioon toimib ainult aktiivses kasvufaasis olevatele karvadele, siis soovitud tulemuse saamiseks tuleks kindlasti teha mitu protseduuri. Soovituslik kuur pikaaegse lõpptulemuse saavutamiseks koosneb kuni 10 protseduurist.

Laserepilatsiooni ei viida läbi väga heledate, punaste ja hallide karvade puhul, kuna protseduur on karva pigmentaine puuduse tõttu suhteliselt väheefektiivne.

Näidustused:

  • soovimatute karvade eemaldamine kehal ja näol
  • karvade sissekasvamine
  • nahaärrituse tekkimine peale raseerimist
  • mustade täppide jäämine peale raseerimist

Vastunäidustused:

  • rasedus ja imetamisaeg
  • suhkurtõbi (diabeet)
  • ägedas faasis nahahaiguse või nahavähi esinemine
  • südame-veresoonkonna haiguse esinemine
  • väga tume või värske päevitus (k.a spray-päevitus, isepruunistavad kreemid); protseduur on lubatud 4 nädalat peale päevitamist

Enne protseduuri tuleb vältida päevitamist ning isepruunistavate toodete kasutamist (vähemalt 2-3 nädalat enne protseduuri).

Juhul kui enne laserepilatsiooni on tehtud vahatamisi või sugaring-protseduure, siis viimasest protseduurist peab olema möödunud vähemalt 1 kuu. Efektiivsemaks laserepileerimiseks peaks karva pikkus olema vähemalt 1,5-2 mm, ehk 2-3 päeva jooksul enne protseduuri tuleks raseerimisest loobuda. 3-4 päeva jooksul enne protseduuri tuleks lõpetada deodorandi kasutamine epileeritaval pinnal. Protseduurile tuleb tulla puhta nahaga, st jätta kasutamata meik, kreem, parfüüm jms.

Peale protseduuri tuleb vältida päevitamist (vähemalt 2 nädalat peale protseduuri), intensiivse päikesega ilmade ajal tuleb kasutada kõrge kaitseastmega päikesekreemi (SPF 50). Laseriga töödeldud nahale ei tohi kanda 1 nädala jooksul piiritust sisaldavaid tooteid (sh deodorante) ning vajadusel kasutada dekspantenooli sisaldavaid nahatooteid (Panthenol, Bepanthen). 1 nädala jooksul pärast protseduuri on soovitatav vältida ka saunas, vannis ja basseinis käimist.

Laserepilatsiooniks kasutame MedArt 435 dioodlaserit.

Protseduuri teostab meditsiiniõed Ave KikasMarina Sats ja Kristina Silla.

Registreeru vastuvõtule sulle sobival viisil:

Broneeri aeg: