fbpx Urve Putnik - Niine Nahakliinik

Urve Putnik

  • Lastearst
  • Allergoloog
Pediaater, laste allergoloog-pulmonoloog
Urve Putnik

Lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna pediaatria erialal ning omandanud lisaerialana allergoloogi ja laste pulmonoloogi eriala. Osalenud koolitustel ja konverentsidel pediaatria, allergoloogia ja  pulmonoloogia valdkonnas Soomes Turu Ülikooli Keskhaiglas, Helsingi Ülikooli naha- ja allergiahaiguste Kliinikus, Rootsis Karolinska Ülikooli Keskhaiglas ja Huddinge Haiglas.

Osalenud erinevatel Euroopa Allergoloogia ja Kliinilise Immunoloogia Assotsiatsiooni (EAACI), Euroopa Kopsuarstde Seltsi (ERS) ja Ameerika Kopsuhaiguste Seltsi (ATS) korraldatud koolitustel ja konverentsidel, samuti üldpediaatria täienduskoolitusel Moskva Arstide Täiendusinstituudis ja lastepulmonoloogia täienduskoolitusel Minskis.

Dr Putnik on osalenud erialaste ravijuhiste koostamisel Eestis, avaldanud mitmeid artikleid ning pidanud loenguid arstide täienduskoolitustel.

Dr Putnik on Euroopa Allergoloogia ja Kliinilise Immunoloogia Assotsiatsiooni (EAACI) liige,  Eesti Lastearstide Seltsi (ELS) liige, Eesti Immunoloogia ja Allergoloogia Seltsi (EIAS) liige ning kuulub Eesti Arstide Liitu.

Broneeri aeg: