fbpx CACi mittekirurgiline facelift - Niine Nahakliinik

CACi mittekirurgiline facelift

Protseduure teostatakse kaasaegse kõrgtehnoloogilise CACI  Synergy seadmega, millel on mitmeid kasutusvõimalusi igale kliendile sobiva protseduuri üles ehitamiseks. Paljudel kuulsustel, nagu näiteks Jennifer Lopez, Kim Kardashian, Linda Evangelista, on see seade soetatud ka koju isiklikuks kasutamiseks. Uusi iluprotseduure ja seadmeid ilmub tihti ja tavaliselt need sama kiiresti ka unustatakse. CACI tehnoloogia on olnud turul juba 20 aastat, selle aja jooksul pidevalt täiendatud ning pidevalt maailmas tunnustatust kogunud. Nüüd on esimene CACI seade ka Eestis Niine Nahakliinikus.

Peamiseks toimemehhanismiks CACI protseduurides on mikrovool, mida hoolikalt seadistatud sageduste ning patenteeritud protokollidega kasutatakse saavutamaks soovitud tulemusi. Mikrovoolu stimulatsiooniga antakse edasi väikseid elektriimpulsse, mis sarnanevad keha enda loomulikule bioelektrilisele väljale. Enamasti on hoolitsus praktiliselt tajumatu, tuntav on ainult kerge elektriline kihelus.

Mikrovoolude teraapiat, mis töötati algselt välja näohalvatuse raviks kasutatakse tänapäeval laialdaselt ka füsioteraapias valuravis ning haiglates haavaravis. Esteetilise hoolitsusena on mikrovoolu stimulatsioonil ka mitmeid muid kosmeetilisi eeliseid.

Esteetilises meditsiinis kirjeldatakse mikrovoolude teraapiat sageli „näo pinguldamise“ või „mittekirurgilise näolõikusena“, kuna sellel on näo lihastele ja kontuuridele märkimisväärne pinguldav toime.

Tõeline mikrovool kasutab voolu, mille tugevus on alla ühe miljondiku ampri (< 1 mA) ja kuna voolutugevus on madal, ei põhjusta see lihase füüsilist ega nähtavat kokkutõmbumist; selle asemel põhineb mikrovoolu stimulatsiooni toime protsessil, mida nimetatakse lihaste ümber treenimiseks.

1960. aastatel demonstreerisid Dr. S. Baker ja S. Doyle, et tõhus ja pikaaegne lihaste ümber treenimine on saavutatav ainult mikrovoolu rakendamisega, kasutades väga madalaid voolusagedusi (vähem kui 1 herts).

Raamatus „The Body Electric“ kirjutab Dr Robert O. Becker, et tõhusa toime saavutamiseks tuleb mikrovoolu impulsse edastada modifitseeritud lainekujuga, mis oleks võimeline ületama keha loomuliku takistuse (Ohmi seadus), põhjustamata kliendile ebamugavustunnet.

Väga madalate sageduste kombineerimine modifitseeritud lainekujuga võimaldab mikrovoolul taastada lihase elektrilist potentsiaali, stimuleerides kääviniite, mis läbivad lihase pikisuunas ning kinnituvad lihase keskmes olevale Golgi kõõlusorganile. Selle Golgi kõõlusorgani (GTO) stimuleerimise tehnika töötas välja Dr. George Goodheart 1960. aastate lõpus.

Hoolitsuse ajal manipuleeritakse kõiki 32 näo lihast füüsiliselt, kasutades pehmeid puuvillaotsikuga sonde või muid otsikuid, mis annavad edasi mikrovoolu impulsse.

Keskmest väljapoole manipuleerimisel on pikendav/lõõgastav toime miimikalihastele, mis aastate jooksul on kokku tõmbunud (nt näokortsud). Kinnituskohast sissepoole manipuleerimisel on lühendav toime, mis on vajalik enamike lihaste puhul, mis on aja jooksul vananemise ja raskusjõu toimel välja veninud.

Ehkki juba pärast esimest hoolitsust on näha märkimisväärset erinevust, kumuleerub mikrovoolu positiivne mõju aja jooksul ning parimate tulemuste saavutamiseks on üldiselt vajalik 10 hoolitsusest koosnev kuur.

Protseduuri teostab meie kliiniku kosmeetik Kris Kukk.

Teenust osutame meie uues Viru Keskuse kliinikus.

Registreeru vastuvõtule sulle sobival viisil:

Broneeri aeg: