fbpx

Nahahaiguste ja sünnimärkide kiirdiagnostika

Oleme loonud Niine Nahakliinikus Teie jaoks kaks uuenduslikku teenust.

Kui olete oma nahal leidnud mõne murettekitava sünnimärgi või on Teie nahale ilmnenud mõni muu murettekitav nahaprobleem, aga nahaarsti järjekorrad on liiga pikad, siis nende kahe teenusega on võimalik saada abi kiiremini.

 

KIIRDERMATOSKOOPIA (1-3 SÜNNIMÄRGI kiiruuring)

Kiirdermatoskoopia on meie nahakliiniku välja töötatud teenus pakkumaks Teile kohest kiiret lahendust kui olete oma nahal avastanud kahtlase sünnimärgi või uue nahamoodustise, mis valmistab muret.
 
Nahaõe vastuvõtul pildistatakse üles kuni kolm murettekitavat sünnimärki, mida hindavad meie arstid.
 
Uuringu vastus saabub kuni 3 tööpäeva jooksul.
 
Teenust osutame nii Viru keskuse kui ka Kotka Niine Nahakliinikus.
 

Mis on dermatoskoopia?

Dermatoskoopia kujutab endast digitaalset ja manuaalset epiluminestsents – mikroskoopiat nahamuutuste diagnostikaks koos digitaalse pildisalvestuse võimalusega.

 

NAHAHAIGUSTE KIIRDIAGNOSTIKA

Teenuse eesmärk on pakkuda patsiendile kiiret nahaprobleemide diagnostikat, kui nahaarsti järjekorrad on liiga pikad ja mure vaevab. Vastuvõtul võetakse patsiendilt põhjalik anamnees nahaprobleemi tekke kohta, tehakse murekohast pildid, edastatakse arstile ning vastuse saate juba kahe tööpäeva jooksul.

Kiirdermatoskoopiat ja nahahaiguste kiirdiagnostikat teostavad meditsiiniõed Ave Kikas ja Kristina Silla. 

Broneeri aeg

Vastuvõtu hind 70€

Tagasiside

Juhul kui veebiregistratuuris broneerimine ei õnnestu ning lisaküsimuste korral täitke palun allolev vorm või võtke ühendust telefonil 615 4115

up