fbpx
Sulge menüü

Kosmeetiku teenused

NAHA KEEMILINE KOORIMINE

Naha keemiline koorimine on protseduur, mille tulemusena eemaldatakse naha pindmist kuivust ja ebaühtlust põhjustav elutu rakukiht. Samaaegselt stimuleeritakse naha alumisi kihte ja kollageeni sünteesi, millest sõltub naha elastsus.

Naha keemiliseks koormiseks kasutatavate meetodite ja toodete valik võimaldab leida individuaalselt sobivaima lahenduse, võttes arvesse nii konkreetset nahaprobleemi, naha ealisi muutusi kui ka naha tundlikkust, et protseduur oleks tõhus, samas mitte liigselt traumeeriv. Olenevalt probleemist ja naha omadustest, samuti arvestades eelnevat hooldatust on võimalik valida leebema ja tugevama toimega protseduuride vahel. Seetõttu sobib naha keemiline koorimine nii kergemaks naha värskendamiseks ja noorendamiseks kui ka naha põhjalikumaks mõjutamiseks. Mõnedel hooldustel on lisaks naha põletikku, punetust ja rasueritust vähendav toime.

Keemilised koorimised on tõhusad järgmiste tulemuste saavutamiseks:

 • Vananeva naha elastsuse parandamiseks ja naha pinguldamiseks
 • Armide, kortsujoonte ja suurepoorilise naha silendamiseks
 • Kuiva ja kestendava naha niisutamiseks
 • Pigmentlaikude helendamiseks, naha värvuse ühtlustamiseks
 • Akne nähtudega või rasuse naha puhastamiseks ja tasakaalustamiseks

Kui Teile pole varem naha keemilist koorimist tehtud, on vajalik eelnev konsultatsioon. Selle käigus tehakse naha analüüs, küsitakse terviseseisundi kohta, koostatakse optimaalne nahahoolduse plaan ja protseduuri-eelse ettevalmistusperioodi vajalikkus ja kestus.

Naha ettevalmistus enne keemilist koorimist:

Tugevama toimega protseduurile peaks eelnema vähemalt 2-nädalane naha ettevalmistusperiood happeid või retinooli sisaldavate kreemidega. Sobivate toodete valiku osas nõustab Teid protseduuri tegija.

Naha taastumine pärast keemilist koorimist:

Järgmisel päeval pärast protseduuri võib esineda naha turset ja punetust, sellele veel järgneval päeval võib nahk muutuda kuivaks ja hakata kestendama (kestendus võib kesta 3-4 päeva). Seetõttu on oluline nahka tõhusalt niisutada ja spetsiaalse hooldusvahendiga rahustada. Sobivate toodete valiku osas nõustab Teid protseduuri tegija.

Protseduuri järgselt umbes 5 päeva jooksul EI TOHI:

 • käia päevitamas ega solaariumis (vähemasti 2 nädala jooksul)
 • käia saunas (ka aurusaunas) ega ujulas
 • teha intensiivset füüsilist treeningut (et vältida higistamisel tekkivaid vesiville)
 • teha depilatsiooni ega teisi tugevatoimelisi kosmeetilisi protseduure
 • kasutada aktiivseid kosmeetilisi tooteid
 • naha kestendust mehaaniliselt eemaldada

Protseduuride soovitatav sagedus:

Naha keemilisi koorimisi on olenevalt protseduuri tugevusest soovitatav läbi viia 4 – 6 hooldusest koosneva kuurina, hoolduste vahelise intervalliga 7 – 14 päeva.

 

MEDIDERMA/SESDERMA PROTSEDUURIDE VALIK

Mediderma värskendav hooldus kõikidele nahatüüpidele (selle hoolduse käigus naha koorimist ei toimu)

Niisutav, värskendav ja kirgastav hooldus põhineb vitamiinide ja antioksüdantide koostoimel. Hooldus sobib kõikidele nahatüüpidele ja ka tundlikule nahale. Ideaalne hooldus naha värskendamiseks enne tähtsaid sündmusi ja aastaaegade vahetumisel.

Retinoolhooldus

Retinool ehk A-vitamiin reguleerib naha sarvestumist ja vähendab naha kuivust. Retinoolhooldus sobib eelkõige naha niisutamiseks ja ühtlustamiseks; sobib ka järgnevate keemiliste koormiste ettevalmistamiseks.

Ferulac Peels Booster System – vananemisvastane hooldus

Tegemist on feerulahappel põhineva keemilise koorimisega. Feerulahape on tugevatoimeline antioksüdant, mis tugevdab ja pinguldab nahka, vähendades kortsujooni ja ka pigmendilaike.

Melaspeel R + SPA lightening – hüperpigmentatsiooni vastane hooldus

Erinevaid tõhusaid happeid ja retinooli sisaldav kombineeritud keemiline koorimine ühtlustab tõhusalt naha jumet. Hooldus vähendab nii olemasolevaid pigmendilaike kui ka ennetab uute tekkimist.

Azelac System Peel – rasusele, ebapuhtale nahale

Aselaiinhappel põhinev nahka puhastav ja rasueritust reguleeriv keemiline koorimine, mis leevendab ka naha põletikku ja punetust, samuti vistrike ja komedoonide teket ja akne nähte. Hooldus sobib ka rosaatsea nähtude ja seborroilise nahapõletiku vähendamiseks.

Tugevatoimeline kombineeritud hooldus ettevalmistatud nahale

Tugevatoimeline kombineeritud keemiline koorimine erinevate hapete, retinoidide ja lisaainete abil. Protseduur vähendab vananemisilminguid ja noorendab märgatavalt nahka seda pinguldades, kortsujooni silendades ja jumet ühtlustades. Tugevatoimeline keemiline koorimine võib tekitada naha kestendust ja vajab alati protseduurieelset naha spetsiaalset eel- ja järelhooldust.

Microneedling hooldus

Nanopore microneedling on viimase põlvkonna elektriline aparaat, mis tagab turvalise ja mittevaluliku protseduuri. Protseduur koosneb leebest keemilisest koorimisest, microneedling-teraapiast ja kasvufaktoritega mesoteraapia seerumitest. Leebe keemiline koorimine valmistab naha protseduuriks ette. Microneedlingu käigus tehakse peenikeste nõeltega nahka mikrokanalid, mis aktiveerib naha kollageeni süsteesi, andes tulemuseks naha pinguldumise. Looduslikke kasvufaktoreid sisaldavad seerumid toetavad naha uuendamisprotsesse, täiendades nahka tugevdavat ja pinguldavat toimet.

 

HINNAD

Konsultatsioon (orienteeruvalt 15 minutit) – 15 eurot

Värskendav hooldus näole ja kaelale (protseduuri kestus orienteeruvalt 75 minutit) – 60 eurot

Retinoolhooldus näole ja kaelale (protseduuri kestus orienteeruvalt 35 minutit) – 90 eurot

Ferulac Peels Booster System hooldus näole ja kaelale (protseduuri kestus orienteeruvalt 50 minutit) – 120 eurot

Melaspeel R + SPA lightening hooldus näole ja kaelale (protseduuri kestus orienteeruvalt 40 minutit) – 120 eurot

Azelac System Peel hooldus näole ja kaelale (protseduuri kestus orienteeruvalt 35 minutit) – 120 eurot

Tugevatoimeline kombineeritud hooldus näole ja kaelale (protseduuri kestus orienteeruvalt 55 minutit) – 220 eurot

Microneedling hooldus näole või kaelale (protseduuri kestus umbes 40 minutit) – 135 eurot. Kui protseduur hõlmab nägu ja kaela, on kestuseks orienteeruvalt 50 minutit ja hind 150 eurot.

Tellides vähemalt 4 protseduurist koosneva kuuri, on ühe protseduuri hind 20% soodsam. Ühe kuuri raames tellitud protseduurid võivad olla erinevad.