fbpx

Dr Elen Vettus

Onkoloog, dermatoskopist

Lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ning onkoloogia residentuuri. Täiendanud ennast kuu aega maailma mainekaimas vähiravikeskuses- MD Andersoni Vähikeskuses melanoomi ravi ja teadusuuringute valdkonnas. Kuu aega osalenud nahavähi, melanoomi ja pigmenthäirete teemalisel täiendõppel Singapuri Riiklikus Nahakeskuses ning Singapuri Riiklikus Vähikeskuses. Täiendanud ennast onkodermatopatoloogia ja dermatoskoopia alal Austrias Grazi Ülikoolis 2 kuu vältel ning 13-kuu jooksul rinnavähi alal koostöös Euroopa Onkoloogide Kooli ja Ulmi Ülikooliga. Osalenud onkoloogia konverentsidel üle maailma. Esinenud onkoloogiaalaste ettekannetega arstidele, õpetajatele ja õpilastele.

Dr Vettus on olnud mitmete heategevusürituste peakorraldaja, toetades Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liitu. Samuti on dr Vettus alaealistele solaariumi keelustamise ettepaneku algatajaks.

Eesti Onkoloogide Seltsi, Euroopa Onkoloogide Seltsi, Euroopa Radioteraapia ja Onkoloogia Seltsi, Ameerika Kliiniliste Onkoloogide Seltsi, Rahvusvahelise Dermatoskoopia Seltsi ning Eesti Arstide Liidu liige.

up