fbpx
Sulge menüü

Kaugkonsultatsioon

Niine Nahakliiniku arstid teostavad telefoni – ja videokonsultatsioone. Teenuse eelduseks on eelnev informatiivne email fotode ning lühikese kirjeldusega nahaprobleemist, selle kestusest, senisest ravist ja tulemuslikkusest ning subjektiivsetest kaebustest (sügelus, valu jne.), mida lööve põhjustab.

Kuidas valmistuda dermatoloogi kaugkonsultatsiooniks:

Kuna diagnoosi panemiseks on praegu arstile oluliseks abivahendiks videopilt või Teie poolt tehtud fotod, siis on ülioluline, et kasutaksite parimaid võimalikke valgustingimusi ja võimalikult head fotokvaliteeti.

Pildi tegemisel näo piirkonnast on oluline, et ei oleks jumestust ja juuksed ei varjaks pildistatavat piirkonda. Pildi peaks tegema mitme nurga alt, nii näost otsevaates, kui ka külgedelt.

Muudes kehapiirkondades olevast lööbest piltide tegemisel on oluline, et oleks pilt nii lähedalt, kui ka pisut kaugemalt tehtud, et oleks võimalik hinnata lööve paiknemist ja ulatust.

Kui plaanis on videokõne, siis hoidu enne seda kõigest, mis võiks naha väljanägemist mõjutada(kuum dušš, sügamine, hõõrumine, pigistamine, koorimine)
Videokõne ajaks proovi eralduda hästi valgustatud ruumi, kus võiksid hästi kuulda arsti juttu ja kõrvalised asjad ei segaks keskendumist.

Kaugkonsultatsiooni maksumus on 75 eurot.

Kaugkonsultatsioon

Saada pilt meie veebivormi kaudu


    Aja broneerimiseks helistage 615 4115, kasutage veebivestluse võimalust või saatke e-kiri info@nahakliinik.ee