Pakume kaasaegset jalaravi teenust.
Jalaraviõde osutab jalahoolduse-ja -ravi teenust ning tegeleb erinevate probleemidega: nahapaksendid, sissekasvanud küüned, konnasilmad, soolatüükad, diabeetiline jalg, seenest kahjustatud küüne hooldus.
Jalaravi õe poole saab pöörduda ka konsultatsioonile, mille käigus hinnatakse jalgade ja küünte seisundit , koostatakse personaalne raviplaan.
Erinevalt tavapediküürist on ravipediküür põhjalikum- personaalsem, sobib kõigile: lastele, naistele, meestele.
Ravipediküür – on protseduur mille käigus tegeletakse jala, küünte erinevate probleemidega-paksud küüned, sissekasvanud küüned, kannalõhed, jala ja küünte seenhaigused konnasilmad, soolatüükad ravimisega.
Protseduuri maksumus: 55 eurot
Küüneseene diagnostika ja õe konsultatsioon
Maksumus: 90 eurot
Sissekasvanud küünte ravi ja korrigeerimine
Protseduuri maksumus: 35 eurot.
Küünebreket
(breketite paigaldus) 20 eurot.
Krüoteraapia
Protseduuri maksumus: 30-40 eurot
Kahjustatud küünte lihvimine – küüneplaadi lihvimine, nõustamine.
Protseduuri maksumus: 25 eurot
Jalaravi teostavad meditsiiniõed Niina Lukina ja Kristina Silla
Jalgade seenhaigus on dermatofüütseente põhjustatud naha, karvade ja küünte infektsioon. Dermatofüüdid on aeroobsed seened, mis on võimelised lagundama ja omastama sarvainet ning parasiteerima inimese sarvestunud kudedes (juuksed, küüned). Haigus on väga sage, ligikaudu 70% inimestest nakatub sellesse mingil eluperioodil.
Haigestumine eeldab piisava koguse nakkusliku materjali sattumist nahale (näiteks võõraste jalanõude kandmisel, paljajalu üldkasutatavas saunas või duširuumis viibimisel) ja seene kasvuks sobivat keskkonda. Riskifaktoriteks on mikrotraumad, jalgade rohke higistamine, naha matseratsioon, kinnised jalanõud, soe ja niiske kliima, jalgade verevarustuse häired, diabeet, immuunsupressioon.
Seenhaiguse sümptomiteks on nahasügelus, ketendamine, ebameeldiv lõhn, jalgade rohke higistamine, lõhede tekkimisel ka kipitus ja valu. Jalgade seenhaigusel eristatakse 3 vormi:
Küüne haigestumise korral muutub küüneplaadi värvus, tekib laigulisus-joonelisus, küüs deformeerub ja hakkab murenema.
Seenhaiguse diagnostikaks kasutatakse mikroskoopilist ja kulturaalset uuringut, milleks kogutakse materjali nahakettudest, villide sisust, küünest vm, millest on võimalik tekitajat tuvastada.
Seenhaiguse ravi on kas lokaalne või süsteemne. Lokaalset ravi (geeli, salvi, kreemiga) saab kasutada tagasihoidliku või mõõdukalt avaldunud infektsiooni raviks. Süsteemne ravi (tablettide, kapslitega) on vajalik ulatusliku või tugevalt väljendunud haiguse puhul. Süsteemset ravi võivad vajada ka patsiendid, kes põevad diabeeti, jäsemete vereringe häireid või kelle immuunsüsteem on pärsitud (ravimite või haiguste tõttu).
Tekkis küsimusi? Kirjutage meile julgselt ja me püüame kiiresti vastata.