fbpx
Sulge menüü

Täitesüstid näopiirkonda

Juvéderm on näo täitesüstide sari, mis eemaldab õrnalt ja loomulikul viisil vananemismärgid või rõhutab märkamatult looduse poolt antut. Täitesüstid sisaldavad hüaluroonhappe geeli, mis suurendab naha niiskusesisaldust ning täidab ja silendab nahka seestpoolt. Juvéderm sari sisaldab spetsiaalselt väljatöötatud preparaate igale näopiirkonnale ja vanusele.

Juvéderm Volbella sobib erinevate näopiirkonna kortsude silendamiseks:

  • „kurjuse“ (kulmudevaheline) korts ja otsmiku horisontaalkortsud
  • „kanavarbad“ silmade ümbruses
  • aukuvajunud silmad
  • nina- ja suuümbruse kortsud
  • lõuaümbruse kortsud

Juvéderm Ultra 2, Juvéderm Ultra 3 ja Juvéderm Ultra 4 sobivad peenikeste pindmiste kortsude kuni keskmiste ja sügavate kurdude ning kortsude täitmiseks.

Juvéderm Volift’i kasutatakse nasolabilaalkurdude vähendamiseks, huulte ja kulmupiirkonna täidluse tõstmiseks.

Juvéderm Smile’i kasutatakse huultele mahu lisamiseks ning huultele kuju ja selgete piirjoonte andmiseks.

Juvéderm Voluma sobib eelkõige põskede, põsesarnade, lõua, lõuajoone ning ka meelekohtade mahu tõstmiseks ja soovitava kuju andmiseks.

Enne protseduuri eemaldatakse meik, soovi korral kasutatakse enne süstimist nahatuimestit. Süstimise protseduur kestab 20-40 minutit ja esmane tulemus kohe näha. Täitesüstide tegemine ei sega üldiselt elurütmi, tööle võib minna kohe peale protseduuri. Mõnedel patsientidel võib tekkida kerge turse, punetus või valulikkus süstekohas, mis möödub paari päevaga. 12 tunni jooksul pärast protseduuri ei tohiks näomassaaži teha. 2-3 päeva jooksul pärast protseduuri tuleks hoiduda dekoratiivkosmeetika kasutamisest, ujumisest, intensiivse trenni tegemisest ning pikast väga külmas, kuumas või päikese käes viibimisest.

Protseduuri lõpptulemus kujuneb nädala jooksul. Mõju kestab 6-12 (24) kuud, olenevalt kasutatud tootest, naha tüübist ja piirkonnast.

Lisainfo leiate siit: http://www.juvederm.co.uk

Alternatiivselt kasutame Belotero sarja (Belotero Soft, Belotero Balance, Belotero Intense, Belotero Volume) ja Luminera Crystalis tooteid.

Protseduure teostavad plastika- ja rekonstruktiivkirurg ja meditsiiniõde Marina Sats.

Vastuvõtule registreerimiseks palun kasutage digiregistratuuri, helistage 615 4115 või kasutage allolevat vormi

    Kui Teil on küsimusi, siis helistage 615 4115, kasutage veebivestluse võimalust või saatke e-kiri info@nahakliinik.ee.