Sulge menüü

Pinguldavad näoniidid – Silhouette Soft

Silhouette Soft pinguldavate näoniitide asetamine on minimaalselt invasiivne innovaatiline protseduur, kus spetsiaalsete niitide nahka sisestamise abil taastatakse näo- ja kaelanaha vormikus ning vähendatakse kortsulisust. Pinguldavate näoniitide materjaliks on polümeer (polü-L-laktaathape, PLLA), mis ajapikku nahas resorbeerub, stimuleerides samas kollageeni teket nahas. Seetõttu omistatakse pinguldavatele näoniitidele kahetist toimet – kohene nahka tõstev ja pinguldav toime ning pikaajaline regeneratiivne, naha kollageeni täiendav toime.

Silhouette Soft näoniitidega pinguldatakse nahka eelkõige põskede ja näo keskosa piirkonnas, kulmude piirkonnas ja lõuajoonel, parandatakse näo kontuure. Samuti kasutatakse neid kaelanaha pinguldamiseks.

Protseduur kestab umbes 30 minutit ning tulemus püsib kuni 18 kuud.

Pärast protseduuri võib tekkida kerge turse, hematoom või naha ebaregulaarsus protseduuri piirkonnas – millised nähud taanduvad tavaliselt paari päeva jooksul. Protseduuri järgselt on soovitatav hoiduda naha jumestamisest (24 tundi), naha hõõrumisest või masseerimisest (5 päeva), tugevatest treeningutest, päevitamisest ja solaariumist (2 nädalat), saunas käimisest (3 nädalat), näo või kaela massaaži-protseduuridest (4 nädalat).

Täpsema info leiate siit: http://www.silhouette-soft.com

Protseduure teostab plastika- ja rekonstruktiivkirurg dr Mart Eller.

Kotka Tervisemaja Koroonatest