fbpx
Sulge menüü

Näohooldused

Kosmeetilised nahka puhastavad ja niisutavad hooldused ja keemilised koormised

PEPPLUS peptiididega hooldus näole 60 min 55€
Pinguldav toime – patenteeritud pinguldav mask on toodetud spetsiaalse tootmismeetodiga, mis pinguldab tõhusalt ning vähendab naha lõtvumist ja kortsujooni.
Kuivusvastane toime – eemaldab kudedest kahjustunud kollageeni ja elastiini, tugevdab naha tüvirakke.
Botoksilaadne toime – mikrolihased lõõgastuvad ja pindmised kortsujooned silenevad.
Vananemisvastane toime – patenteeritud magusa kompvekipuu viljadest saadaval toimeaine HOVENIA DULCIS noorendab ja värskendab nahka märgatavalt.

Thesera Growth Capsule Ampoule 60 min 72€ (tavahind 85€)
Hooldus tugevdab naha väliskeskkonna negatiivsete mõjutuste vastast kaitsevõimet ja uuendab nahka. Thesera Growth seerum sisaldab hüaluroonhapet, aminohappeid, antioksüdante ja fermenteeritud toimeaineid. Kapslid sisaldavad 5 biljonit külmkuivatatud peptiidide molekuli. Hooldus on nahka tõhusalt uuendav, tugevdav ja noorendav. Hooldus sobib rosaatsea ja kuperoosa korral.

Sesderma nahka niisutav ja toitev hooldus 60 min 60€
põhineb vitamiinide ja antioksüdantide koostoimel. Hooldus sobib kõikidele nahatüüpidele, ka tundlikule nahale. Ideaalne hooldus naha värskendamiseks enne tähtsaid sündmusi ja aastaaegade vahetumisel.

Sesderma puhastav hooldus noortele 60 min 45€
sobib eelkõige akne ravi (kas paiksete ravimitega või tablettravi) kergemaks täiendamiseks ja tulemuse tõhustamiseks ilma naha keemilise koorimiseta. Hooldus koosneb naha mehhaanilisest puhastamisest ning antiseptilise ja rahustava toimega preparaatide kasutamisest.

Sesderma retinoolhooldus 60 min 90€
Retinool ehk A-vitamiin reguleerib naha sarvestumist ja vähendab naha kuivust. Retinoolhooldus sobib naha intensiivseks niisutamiseks ja ühtlustamiseks; soovitatav ka järgnevate keemiliste koormiste ettevalmistamiseks.

Broneeri aeg siin