fbpx
Sulge menüü

Fotodünaamiline Renophase happekoorimine

Renophase Paris on kõrgklassi ravikosmetoloogia sari, mis saab oma jõu dermatoloogilistel teadusuuringutel põhinevatest teadmistest. Sarja seljataga on ühed kõrgetasemelisemad ja nõudlikumad biotehnoloogia ja molekulaarse biokeemia laborid.

Laboratoires Renophase on esteetilise dermatoloogia kosmeetika. 30. aasta jooksul on firma omaenda laboris läbi viidud teaduslike uuringutega välja töötanud uuenduslikel tehnoloogiatel põhinevaid ravimpreparaate ning tulemuseks on olulised patendid.

Renophase Paris nägemus on farmaatsia, selle eesmärk on dermatoloogia ja oma olemuselt on see raviv. Seetõttu hinnatakse sarja kõrgelt üle maailma ja selle tooteid on rakendatud nii meditsiini, esteetilise dermatoloogia, kosmeetilise kirurgia kui ka ravikosmeetika teenistusse.

Niine Kliinikus teostame Renophase ravikuuri kombinatsioonis OmiluxMedical LED valgusravi lambiga mis annavad sünergiaas fotofüüsilise ja bioloogilise mõju. 633 nm punane valgus toimib mastotsüütide (nuumrakkude) tasandil.

Renophase Paris kui esteetilise dermatoloogia kosmeetilise ravi aluseks on süsteemne lähenemine, mis sisaldab peelinguid professionaalse spetsialisti juures + farmatseutilist kodust ravi. Selline süsteemne lähenemine on andnud lausa dramaatilisi tulemusi, mistõttu on tagatud ka maailma tähelepanu ja tunnustus sarjale.

Kõik Renophase tooted sisaldavad aktiivseid vesinikioone, mis kindlustavad raviainete sügavuti imendumise.

Ravitulemuste statistika üle maailma on 80%.

Niine Kliinikus teostame Renophase raviprotseduuri järgmiste näidustuste korral:

  • Akne, seborröadermatiit
  • Kuperoosa
  • Rosaatsea
  • Hüperpigmentatsioon ja melasma
  • Naha fotovananemine
  • Pindmised kortsud

Raviprotseduuri maksumus on 65 eurot.

6st protseduurist koosneva kuuri maksumuseks 330 eurot.

Broneeri aeg siin