fbpx
Sulge menüü

Biorevitalisatsioon

Biorevitalisatsioon on levinud ja ohutu meetod naha elastsuse ja toonuse taastamiseks ning säilitamiseks. Protseduur sobib kuivast õhust või päikesest kahjustatud naha niiskuse tasakaalu taastamiseks, väsinud ja elutu jume ergutamiseks, silmade ja huulte ümbruse, dekoltee-piirkonna, käte, küünarnukkide või põlvede kortsukeste pehmendamiseks. Biorevitalisatsiooniks kasutatavad tooted (Juvéderm Hydrate, Belotero Hydro) sisaldavad nahaomast hüaluroonhapet.

Üks biorevitalisatsiooni kuur koosneb tavaliselt 3-4 protseduurist, kuid tulemus on märgatav juba pärast esimest protseduuri. Parima tulemuse saavutamiseks soovitatakse esimesel korral läbida 3 protseduurist 3-nädalaste intervallidega koosnev kuur. Selliselt säilib nahk küllaldaselt niisutatuna kuni 3 kuud, seega võib edaspidi protseduure korrata iga 3 kuu järel. Kui plaanis on päikesereis, siis soovitame teha 2 protseduuri enne ning 2 protseduuri pärast reisi.

Biorevitalisatsiooni süstid on praktiliselt valutud. Peale protseduuri võivad nahale jääda pisikesed paapulid, mis kaovad paari-kolme päevaga. Protseduuri lõpptulemus kujuneb reeglina nädala jooksul.

Peale protseduuri tuleks hoiduda naha jumestamisest (24 tundi) ning saunas, päevitamas või solaariumis käimisest (3 päeva).

Protseduure teostab meditsiiniõde Marina Sats.

Vastuvõtule registreerimiseks palun kasutage digiregistratuuri, helistage 615 4115 või kasutage allolevat vormi

    Kui Teil on küsimusi, siis helistage 615 4115, kasutage veebivestluse võimalust või saatke e-kiri info@nahakliinik.ee.