fbpx

Ilusüstid näopiirkonda

Ilusüstid on kiire ja mugav viis näonaha ja kontuuride koheseks parandamiseks.

Ilusüstide abil on võimalik:

  • Tasandada kortse silmade, huulte, suunurkade ning nina ümbruses.
  • Huultele volüümi lisamiseks ning kontuuride esile toomiseks.
  • Näokontuuride taastamiseks.
  • Põsesarnade tõstmiseks, kuju andmiseks
  • Naha intensiivseks niisutamiseks, toonuse parandamiseks

Kuna valdkond on lai ja erinevaid võimalusi palju, siis soovitame tulla esmasele konsultatsioonile kus spetsialisti abiga saame välja selgitada just Teile kõige sobivama lahenduse.

Konsultatsiooni hind on 20 eurot. Protseduuri teostamisel samal vastuvõtul konsultatsioonitasu ei lisandu.

Allolevalt saab täpsemalt lugeda meie kliinikus kasutuselolevatest täitesüstidest.

Juvéderm on näo täitesüstide sari, mis eemaldab õrnalt ja loomulikul viisil vananemismärgid või rõhutab märkamatult looduse poolt antut. Täitesüstid sisaldavad hüaluroonhappe geeli, mis suurendab naha niiskusesisaldust ning täidab ja silendab nahka seestpoolt. Juvéderm sari sisaldab spetsiaalselt väljatöötatud preparaate igale näopiirkonnale ja vanusele.

Juvéderm Volbella sobib erinevate näopiirkonna kortsude silendamiseks:

  • „kurjuse“ (kulmudevaheline) korts ja otsmiku horisontaalkortsud
  • „kanavarbad“ silmade ümbruses
  • aukuvajunud silmad
  • nina- ja suuümbruse kortsud
  • lõuaümbruse kortsud

Juvéderm Ultra 2Juvéderm Ultra 3 ja Juvéderm Ultra 4 sobivad peenikeste pindmiste kortsude kuni keskmiste ja sügavate kurdude ning kortsude täitmiseks.

Juvéderm Volift’i kasutatakse nasolabilaalkurdude vähendamiseks, huulte ja kulmupiirkonna täidluse tõstmiseks.

Juvéderm Smile’i kasutatakse huultele mahu lisamiseks ning huultele kuju ja selgete piirjoonte andmiseks.

Juvéderm Voluma sobib eelkõige põskede, põsesarnade, lõua, lõuajoone ning ka meelekohtade mahu tõstmiseks ja soovitava kuju andmiseks.

Enne protseduuri eemaldatakse meik, soovi korral kasutatakse enne süstimist nahatuimestit. Süstimise protseduur kestab 20-40 minutit ja esmane tulemus kohe näha. Täitesüstide tegemine ei sega üldiselt elurütmi, tööle võib minna kohe peale protseduuri. Mõnedel patsientidel võib tekkida kerge turse, punetus või valulikkus süstekohas, mis möödub paari päevaga. 12 tunni jooksul pärast protseduuri ei tohiks näomassaaži teha. 2-3 päeva jooksul pärast protseduuri tuleks hoiduda dekoratiivkosmeetika kasutamisest, ujumisest, intensiivse trenni tegemisest ning pikast väga külmas, kuumas või päikese käes viibimisest.

Protseduuri lõpptulemus kujuneb nädala jooksul. Mõju kestab 6-12 (24) kuud, olenevalt kasutatud tootest, naha tüübist ja piirkonnast.

Lisainfo leiate siit: http://www.juvederm.co.uk

Alternatiivselt kasutame Belotero sarja (Belotero Soft, Belotero Balance, Belotero Intense, Belotero Volume) ja Luminera Crystalis tooteid.

Protseduure teostavab meditsiiniõde Marina Sats.

Broneeri aeg konsultatsioonile siin.

Biorevitalisatsioon on levinud ja ohutu meetod naha elastsuse ja toonuse taastamiseks ning säilitamiseks. Protseduur sobib kuivast õhust või päikesest kahjustatud naha niiskuse tasakaalu taastamiseks, väsinud ja elutu jume ergutamiseks, silmade ja huulte ümbruse, dekoltee-piirkonna, käte, küünarnukkide või põlvede kortsukeste pehmendamiseks. Biorevitalisatsiooniks kasutatavad tooted (Juvéderm Hydrate, Belotero Hydro) sisaldavad nahaomast hüaluroonhapet.

Üks biorevitalisatsiooni kuur koosneb tavaliselt 3-4 protseduurist, kuid tulemus on märgatav juba pärast esimest protseduuri. Parima tulemuse saavutamiseks soovitatakse esimesel korral läbida 3 protseduurist 3-nädalaste intervallidega koosnev kuur. Selliselt säilib nahk küllaldaselt niisutatuna kuni 3 kuud, seega võib edaspidi protseduure korrata iga 3 kuu järel. Kui plaanis on päikesereis, siis soovitame teha 2 protseduuri enne ning 2 protseduuri pärast reisi.

Biorevitalisatsiooni süstid on praktiliselt valutud. Peale protseduuri võivad nahale jääda pisikesed paapulid, mis kaovad paari-kolme päevaga. Protseduuri lõpptulemus kujuneb reeglina nädala jooksul.

Peale protseduuri tuleks hoiduda naha jumestamisest (24 tundi) ning saunas, päevitamas või solaariumis käimisest (3 päeva).

Protseduure teostab meditsiiniõde Marina Sats.

NN5

Vastuvõtule registreerimiseks

palun digiregistratuuri või helistage 615 4115

Tagasiside

Tekkis küsimusi? Kirjutage meile julgselt ja me püüame kiiresti vastata.

up