fbpx

Fotonoorendus – Omnilux valgusravi

Fotonoorendus kujutab endast mitteinvasiivset kaasaegset valgusravi meetodit, mis annab nahale märkimisväärse noorendusliku efekti.

Omnilux PTD valgusravi tehnoloogia põhineb kitsakimbu valgust emiteerival dioodlambil (LED). Valgusravi seadet on võimalik kasutada kolmel erineval lainepikkuste režiimil (Omnilux revive, Omnilux blue ja Omnilux plus), seetõttu on seade näidustatud mitmete erinevate nahaprobleemide korral alates naha vananemisnähtude vähendamisest ja paranemisprotsesside kiirendamisest kuni akne, rosaatsea, keratooside ja nahavähi ravimiseni. Omnilux valgusspekter ei hõlma UVA ega UVB lainepikkusi ega laserkiiri.

Omnilux revive (lainepikkusega 633 nm) ja Omnilux plus (lainepikkusega 830 nm) režiim stimuleerivad rakumehhanisme, mis vastutavad kudede uuenemise ja paranemise eest – suureneb naha fibroblastide aktiivsus ning seeläbi kvaliteetse kollageeni moodustumine. Paraneb ka naha verevarustus, mis viib rakkudesse rohkem hapnikku ja väljutab ainevahetuse jääke. Valgusravi toimel vähenevad naha vananemisilmingud, paraneb elastsus, vähenevad kortsukesed, jume muutub ühtlasemaks ja säravamaks. Omnilux seadmega tehtud kliinilistes uuringutes saavutas ravikuuri lõpuks 59% patsientidest märkimisväärse positiivse tulemuse.

Kui kasutada ainult valgusravi, siis tuleks parima tulemuse saavutamiseks esmaselt (nn ravikuurina) läbi viia 9 protseduuri 3 nädala jooksul. Tulemuse säilitamiseks tuleks teha üks täiendav protseduur iga 5 nädala järel. Kui kasutada valgusravi koos naha keemilise koorimisega, koosneb esmane kuur 1-3 keemilise koorimise ja 6 valgusravi protseduurist 3 nädala jooksul, millele peaks ideaalsel juhul järgnema täiendav valgusravi protseduur iga 5 nädala järel. Kui kasutada valgusravi lisaks ilu- või botuliinisüstidele, koosneb kuur 3 protseduurist – üks vahetult pärast süstimisi, teine 3 päeva ja kolmas 5 päeva hiljem.

Omnilux blue (lainepikkusega 415 nm) koos revive režiimiga kasutatakse akne ravis. Blue valgus mõjutab nahapõletikku põhjustavate bakterite (P. acnes) poolt toodetud valgustundlikke porfüriine selliselt, et bakterirakud muutuvad nõrgemaks ja hukkuvad. Akne ravikuur koosneb 8 valgusravi protseduurist 4 nädala vältel. Ravikuuri lõppedes on uuringute andmetel saavutanud 75% patsientidest märkimisväärse põletikuvastase tulemuse.

Kaasuvalt soodustab valgus serotoniini tekkimist organismis, mis parandab meeleolu.

Omnilux PTD valgusravi protseduuri kestus on 20 minutit. Valgusravi protseduurile eelneb naha põhjalik puhastamine ja järgneb niisutava kreemi pealekandmine. Protseduur on valutu ning kõrvaltoimeid praktiliselt ei teki (nahk võib vahetult peale protseduuri mõnda aega veidi õhetada).

Täpsema info leiate siit: omnilux.co.uk

Protseduure teostavad meditsiiniõde Marina Sats ja meditsiiniõde Jelena Tamlop.

Tagasiside

Juhul kui veebiregistratuuris broneerimine ei õnnestu ning lisaküsimuste korral täitke palun allolev vorm või võtke ühendust telefonil 615 4115

up